Pakiet pomocy drogowej do ubezpieczenia samochodu

2016-04-10 21:23

Pomoc drogowa jest świetnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojej rodzinie. Nigdy nie wiadomo kiedy możesz przebić oponę lub rozładuje się akumulator. Dziś, wiele osób do własnej polisy ubezpieczeniowej pozyskuje pakiet assistance.

 

Dorzucenie pakietu pomocy drogowej do ubezpieczenia niesie ze sobą dużo korzyści. Poniżej znajdziesz ewidencję najistotniejszych zalet.

 

Wartość. Wiele firm zaoferuje niższe stawki jeśli do podstawowego ubezpieczenia klient nabędzie dodatkowo pakiet assistance.

 

Kontakt. Jeśli masz problem ze swoim pojazdem skontaktuj się telefonicznie z technikiem. Nie musisz przeszukiwać danych katalogowych tyczących się usterki, reakcja eksperta będzie przeważnie szybka.

 

Usługi holownicze. W przypadku awarii samochodu na poboczu drogi pomoc drogowa pokryje koszty transportowania. Wadliwe auto można zawieźć do wykwalifikowanego i autoryzowanego mechanika.

 

Przedziurawiona opona. Jeżeli złapiesz gumę, zadzwoń! Serwisant przyjedzie, zdejmie uszkodzone koło i założy zapasowe.

 

Doładowanie akumulatora. Rozładowana bateria samochodowa to częsta przyczyna kłopotów z samochodem. Może się to stać, kiedy zostawimy uruchomione światła.

 

Dostawa awaryjnego paliwa. Jeżeli Twój zasobnik paliwa w czasie podróży okaże się pusty przywołaj technika, dowiezie on paliwo potrzebne do dalszej podróży.

 

Pakietami pomocy drogowej objęte są różne zdarzenia. Podczas poszukiwania stosownego pakietu skupiać uwagę należy na optymalne korzyści. Wsparcie to pomaga kierowcą w najgorszych sytuacjach. Nawet gdy wiesz jak zmienić oponę istnieje szereg wielu innych zdarzeń, które mogą wystąpić.

Tekst napisany dzięki dowóz paliwa Knurów